Francouzské Kusmi Tea Paris nabízí směsi té nejvyšší kvality, vyrobené z ručně sklízených čajových lístků. Delikátní chuť a vůně jsou dovedeny k dokonalosti jejich mícháním podle tajných receptur se vzácnými ingrediencemi.

Russian Blends

anastasia
Směs černých čajů z Číny a Srí Lanky ochucená bergamotem, citronem a květem pomeranče.
49,- Kč
prince vladimir
Směs černých čínských čajů v harmonickém spojení s citrusy, vanilkou a kořením.
49,- Kč
kashmir tchaï
Chuťově nezaměnitelná směs černého čínského čaje a koření podle tradiční nepálské receptury.
49,- Kč
imperial label
Zelený čínský čaj v opojné kombinaci s pomerančem, plody rakytníku, vanilkou a kořenem lékořice, který mu dává lehce nasládlou chuť.
49,- Kč
green st. petersburg
Mistrovská kombinace chutí zeleného čínského čaje s citrusy a červeným letním ovocem, završená přidáním karamelu.
49,- Kč

Classic Blends

russian morning no°24
Silný povzbuzující černý čaj, postavený na kombinaci delikátního čínského, svěžího cejlonského a sytého indického čaje s přirozeně lehce čokoládovým nádechem.
49,- Kč
darjeeling no°37
Darjeeling, indický černý čaj pěstovaný v okolí města Darjeeling, je charakteristický světlým nálevem a snadno rozpoznatelnou chutí. Znalci je vysoce oceňován pro svoji jemnost a nevtíravou příchuť muškátových hroznů.
49,- Kč
organic green darjeeling
Nefermentovaný zelený darjeelingský čaj, vypěstovaný, ručně sklizený a sušený na plantáži Arya. Ve srovnání s černým čajem Darjeeling má lehce květinový nádech.
49,- Kč

Flavoured Teas

spearmint green tea
Velmi osvěžující a žízeň zahánějící zelený čaj s mátou nana podle marockého vzoru. Podporuje trávení, přispívá k uvolnění a dobré pohodě.
49,- Kč
green ginger lemon
Zelený čínský čaj ochucený citronem a zázvorem. Svou bohatostí na katechiny s antioxidačními účinky skýtá zdravé a chuťově vyvážené osvěžení.
49,- Kč
green tea with jasmine
Zelený čínský čaj s okvětními lístky jasmínu je klasikou mezi ochucenými zelenými čaji a patří dlouhodobě k nejoblíbenějším.
49,- Kč

Wellness

detox
Směs maté, zeleného čaje a citronové trávy, aromatizovaná citronem je perfektní kombinací pro tělo i pro mysl. Přirozené účinky maté a zeleného čaje napomáhájí detoxikaci těla a přispívají k celkové pohodě.
49,- Kč
bb detox
Delikátní směs maté, zeleného čaje, pampelišky a rooibosu, jemně aromatizovanou grapefruitem si můžete vychutnávat kdykoli během dne. Hydratační a antioxidační účinky tohoto nápoje jsou korunovány vynikající chutí.
49,- Kč
be cool
Jemná bylinná směs verbeny, lékořice, máty peprné a plodů šípku. Ideální nápoj pro ztišení a relaxaci po rušném dni.
49,- Kč
euphoria
Chuťově originální směs pro dobrou náladu a vitalitu. Stimulační účinky praženého maté se snoubí s čokoládou, která navozuje příjemné pocity a pomerančem, evokujícím sluneční jas.
49,- Kč

1 porce = 1 konvička (300ml) - 49,- Kč